Inkoustové kazety

V obchodech PRINTPLUS nabízíme kompatibilní a renovované barevné i černé inkoustové cartridge do všech typů tiskáren a multifunkčních zařízení. Ve většině případů obsahují náplně PRINTPLUS větší množství inkoustu oproti originálním náplním a jsou levnější. Používáním inkoustových kazet PRINTPLUS je zaručena prémiová kvalita tisku a úspora na nákladech na tisk až 70%.

V případech, kdy výrobci přijdou na trh s novými tiskárnami, není možné po určitou dobu nabízet zákazníkům kompatibilní cartridge. Jedná se zejména o inkoustové kazety opatřené čipem. V takovém případě jsme připraveni Vám nabídnout originální náplně. Vzhledem k tomu, že našimi obchodními partnery jsou přímo výrobci, je reakce na tyto požadavky trhu velice rychlá.

Inkousty obsažené v náplních PRINTPLUS splňují nejpřísnější kritéria kvality a jsou plně srovnatelné s originálními inkousty výrobců tiskáren. Výtisky jsou maximálně ostré a nedochází k nežádoucímu rozpíjení tisku.

Výhody INKOUSTOVÝCH kazet PRINTplus

 

  • kazety PRINTPLUS zpravidla obsahují vyšší objem inkoustu než originální kazety
  • kazety PRINTPLUS jsou levnější než originální kazety
  • kazety PRINTPLUS zaručují srovnatelnou kvalitu tisku s originálními kazetami
  • kazety PRINTPLUS mají záruku 3 roky

Na všechny inkoustové kazety PRINTPLUS se vztahuje certifikovaný systém managementu kvality a jakosti podle ISO 9001 a certifikovaný systém environmentálního managementu podle ISO 14001.

Multipack

 

Některé tiskárny nebo multifunkční zařízení potřebují ke svému provozu více kazet. Jsou to oddělené inkoustové zásobníky s čipem. Takové kazety jsme připravili do ekonomicky výhodnějších balení - tzv. multipacků.
Tyto multipacky obsahují všechny potřebné cartridge, černé i barevné. Nespornou výhodou tohoto balení je, že zákazník nemusí do obchodu vždy, když mu dojde nějaká barva.

 

 

 

  Mimo inkoustových kazet PRINTPLUS Vám nabízíme i originální náplněrenomovaných výrobců:


  Použitá loga výrobců mají pouze popisný a informativní charakter.

 

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontakty Plzeň

Klatovská třída 390/46, Plzeň 3

377 224 624