Layakaca21 https://bandarsloto.club Live Casino Maxwin Slot55 Slot Deposit Pulsa
O nás - inkoustové a tonerové kazety Plzeň

O nás

Naše historie sahá do roku 2009, kdy jsme na podzim otevřeli v Plzni náš první specializovaný obchod se spotřebním materiálem do tiskáren. Další obchod jsme otevřeli na jaře v roce 2015 na Kladně. Naším hlavním cílem byla orientace na zákazníka, kterému budeme vždy, a to bez nadsázky, poskytovat profesionální služby a špičkové produkty za rozumné ceny. A dnes můžeme konstatovat, že se nám to podařilo. Náš obchod pravidelně navštěvuje přes 7000 spokojených zákazníků, kteří nám dále doporučují své známé i kamarády.

Výsledkem naší trpělivé práce je i to, že k nám přicházejí i zákazníci od konkurence. Nikdy nebudeme soupeřit se superlevnými tonery nebo náplněmi. Tlak na ceny zpravidla nutí obchodníky se spotřebním materiálem nakupovat od neprověřených dodavatelů, z Číny, Polska, apod. Takové produkty mají pak nesrovnatelně vyšší procento reklamací, většinou nevydrží deklarovanou výtěžnost a naopak se zákazníkům prodraží. To si nemůžeme a nechceme dovolit. To jsou právě i mimo jiné ty důvody, proč k nám od konkurence přicházejí noví zákazníci.

Naším dalším cílem je rozšiřovat sortiment, poskytované služby a vytvářet v obchodech PRINTPLUS důvěryhodné prostředí, kam se budou naši zákazníci rádi vracet.

Co je nového?

2.12.2020

Znovuotevření

Vážení zákazníci, s radostí vám můžeme oznámit, že od 3.12.2020 nám vláda ČR povolila opět otevřít náš obchod. Budeme tady pro vás každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hod.

2.12.2019

Přemístění prodejny

Vážení zákazníci, tímto bychom vás rádi upozornili na skutečnost, že vaše prodejna tonerů PRINTPLUS byla od 2.12.2019 přesunuta do vedlješího obchodu cca o 5 metrů směrem na Bory. Děkujeme za vaši přízeň, kterou nám projevujete již 10 let.

23.2.2017

EET

Vážení zákazníci, podle zákona o EET jsme od 1.3.2017 povinni na našich provozovnách vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň máme povinnost zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

23.3.2015

Nově otevřená pobočka

Vážení zákazníci, otevřeli jsme nový obchod PRINTPLUS na Kladně. Jsme rádi, že můžeme naše služby nabídnout i ve vašem městě. Přijďte do vašeho obchodu na Vodárenské ulici v Kročehlavech u zastávky autobusů "U Hvězdy".

18.12.2014

Nový slevový program

Od 1.11.2014 jsme zprovoznili nový slevový program pro registrované zákazníky obchodu PRINTPLUS. Přijďte do našeho obchodu, registrace trvá minutu a přinese Vám slevu až 10%.

22.5.2013

Nová webová prezentace

Spustili jsme novou webovou prezentaci, která návštěvníkům přináší přehledné informace o našich produktech a službách.