Věrnostní program

Největší odměnou je pro nás spokojený zákazník, který se k nám opakovaně vrací a navíc nás ještě doporučí svým známým a kamarádům. Aby byla cesta do našeho obchodu pro Vás ještě příjemnější, připravili jsme pro naše zákazníky nevšední věrnostní program PRINTPLUS.

JAKÁ JSOU PRAVIDLA?

Za každých utracených 30,- Kč za neoriginální a 60,- Kč za originální tonery a náplně obdrží registrovaný zákazník na svoje konto 1 bod. Takto se body historicky načítají a kdykoliv je můžete uplatnit jako slevu na Váš další nákup. Minimální počet bodů pro uplatnění slevy je 100 bodů. Výše slevy je dána počtem bodů na Vašem kontě a to od 3% do 10%. Nevyčerpané body automaticky zůstávají na Vašem kontě.

JAK SE REGISTROVAT?

Registrace je velmi jednoduchá a je zcela zdarma. Registrovat se můžete již při prvním nákupu v našem obchodě PRINTPLUS. Registrace trvá minutu a postačí Vám pouze základní údaje o Vás nebo Vaší firmě. Vaši zákaznickou kartu plnou výhod obdržíte ihned po registraci.

Výhody členství v programu printplus

 

  • zdarma dostáváte za Vaše nákupy praktické dárky
  • máme přehled o Vašich minulých nákupech
  • dostáváte informace o novinkách na trhu tiskáren a spotřebního materiálu
  • dostáváte informace o probíhajících akcích a slevách
  • za nákup kompletní sady inkoustů nebo tonerů ihned dostanete malý dárek
  • a mnoho dalšího ...

Karta plná výhod

Toto je Vaše karta plná výhod. Přijďte si pro ni do Vašeho obchodu PRINTPLUS! Se zákaznickou kartou PRINTPLUS jen získáte.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontakty Plzeň

Klatovská třída 390/46, Plzeň 3

377 224 624